Z życia firmy7 grudnia 2023Total Best Employees

🎄 Meliśmy niezwykłą przyjemność uczestniczyć w naszym świątecznym spotkaniu firmowym! 🌟

Podczas tego wyjątkowego wydarzenia mieliśmy także zaszczyt ogłosić wyniki plebiscytu Total Best Employees. Jesteście ciekawi, kto wygrał w naszym plebiscycie? Rozdanie nagród przeprowadziły niezastąpione Agata Grzesiakowska oraz Joanna Jastrzębska.

🏆 W kategorii „Zaangażowany pasjonata” zwyciężyła Dagmara Sudoł (Content Commercial Team Leader). Praca to jej pasja. Zawsze z oddaniem i głową pełną kolejnych zadań do wykonania. Nigdy nie zawodzi.

🏆 W kategorii „Trendsetter” wygrał Krzysztof Matuszewski (Performance Marketing Team Leader). To on wyznacza kierunki i inspiruje. W nowe projekty wkłada niezwykle wiele pasji i nie boi się nowych wyzwań.

🏆 W kategorii „Kreatywna dusza” zwyciężył Daniel Szydlik (Senior Graphic Designer), a wyróżnienie otrzymał Igor Respondek (Customer Service Team Leader). Na jedno pytanie mają 4 alternatywne wersje odpowiedzi i każda jest dobra. Myślą nieszablonowo, kreują Totalną rzeczywistość.

🏆 W kategorii „Od zawsze z nami” wygrała Izabela Skrzypek (Product Owner), która jest z nami „od zawsze”, nadal tak samo inspiruje i angażuje się we wspólne projekty. Ma też garść opowieści, jak to było kiedyś…

Wyróżnienie w tej kategorii otrzymali Marta Krawczyk (Customer Service Team Leader) oraz Jakub Jarguz (Customer Service Specialist) z chorzowskiego oddziału Call Center.

🏆 W kategorii „Młode wilki” zwyciężyła Adrianna Bartusik (SEO Manager). Bezkompromisowo i skutecznie dąży do celu. Mimo młodego wieku nie boi się wyzwań i trudnych tematów.

🏆 W kategorii „Sky is the limit” wygrała Justyna Jamioł (Affiliate Team Manager). Dla niej nie ma rzeczy niemożliwych. Wyznacza nowe cele i motywuje wszystkich do ich osiągania.

🏆 W kategorii „Pomocna dłoń” zwyciężyła Marta Frankowska (Senior Data Analyst). To do niej możesz zwrócić się z (prawie) każdym problemem. Potrzebujesz dobrej rady i rzetelnych informacji? Ona zawsze ma czas i z przyjemnością Ci go poświęci!

🏆 W kategorii „Totalny człowiek roku 2023” wygrała Joanna Jastrzębska (Marketing Manager). Jest zawsze tam, gdzie dzieje się coś ważnego dla firmy. Pełna pomysłów, o których realizację zabiega z ogromnym zaangażowaniem. Jest zawsze blisko ludzi i słucha ich ze zrozumieniem.

🏆 Nagrodę specjalną w kategorii „Mistrz pytań strategicznych” otrzymał Jakub Dobrowolski (Senior SEO Specialist). Zawsze jest gotowy do zadawania pytań, eksplorowania nowych ścieżek i poszerzania horyzontów. To osoba o niezwykłej dociekliwości i głębokim zainteresowaniu światem.

🏆 Nagrodę specjalną w kategorii „Odwaga w biznesie” otrzymał Prezes Kamil Makula. Człowiek, który nie bał się wyzwania i wziął pod skrzydła cały Totalowy team. Wskazał kierunek rozwoju i wprowadził nas na nowe obszary.

Gratulujemy!

Share