Z życia firmy4 grudnia 2021#Userfirst Day 7

Całkiem niedawno dzieliliśmy się z Wami wrażeniami z Userfirst Day 6. Pamiętacie? Nie zwalniamy tempa zarówno w realizacji naszych założeń, jak i szykowania się do podjęcia kolejnych wyzwań, które postawi przed nami rok 2022. Żeby to wszystko podsumować, spotkaliśmy się ponownie, tym razem podczas wirtualnego UFD 7.

W pierwszej części wydarzenia mieliśmy okazję posłuchać o tym co wyszło, co wyjdzie, a nad czym musimy jeszcze popracować. Plany na kolejny rok zapowiadają się naprawdę ekscytująco dla wszystkich trzech spółek.

Później przyszedł czas na integrację. Emocji nie brakowało. Mogliśmy wybrać między grą online – Home Challenge i warsztatami kulinarnymi z Karolem Okrasą.
Zdecydowana większość z nas chciała połamać przepisy ze znanym szefem kuchni. W telewizji wydaje się to proste prawda? No cóż, telewizja kłamie 😉
Przygotowanie barszczu z mlekiem kokosowym i limonką oraz pierogów z soczewicą w maśle grzybowym – było wspaniałą przygodą zakończoną pyszną degustacją, ale część z nas do dziś sprząta kuchnie po tym wydarzeniu 😊.

Dodatkową atrakcją był fakt, że Karolowi Okrasie towarzyszyły dwie osoby z naszego teamu, które wygrały wewnętrzny konkurs. Gratulacje i dziękujemy, że tak pięknie reprezentowaliście naszą ekipę!

Share