Z życia firmy7 lipca 2023Wakacje 2023

W końcu nadszedł upragniony czas urlopów. ☀ Zapytaliśmy kilku pracowników, jak zazwyczaj spędzają wakacje!

W końcu nadszedł upragniony czas urlopów. ☀🤩 Zapytaliśmy kilku pracowników, jak zazwyczaj spędzają wakacje!

Ada – „Jeżeli myślę o swoich wakacjach, to w głowie mam najdziksze z dzikich plaż, jakie tylko można sobie wyobrazić. Strome zejście, ostre i kłujące rośliny, gdzieniegdzie przemykający wąż, ale w nagrodę za trud przeprawy – przepiękna dzika plaża na odludziu.”

Marta – „Dla mnie wakacje to przede wszystkim aktywność fizyczna. Wędrówki po górach, przemierzanie kolejnych kilometrów rowerem czy spływy kajakowe – bo jak wiadomo, kiedy ciało pracuje, umysł odpoczywa. Gdy większość urlopowiczów wygrzewa się na pięknych złocistych plażach, ja wybieram kierunek północny i zachwycam się urokami krajów skandynawskich.”

Paweł – „Ogromną radość sprawia mi odwiedzanie miejsc, gdzie dociera mniej turystów i tak w tym roku udało się poznać ścieżkę przyrodniczo-historyczną „Bieszczady Odnalezione”. To właśnie ten prawdziwy Bieszczadzki klimat, gdzie mówią do nas tylko drzewa sprawia, że ten zakątek Polski jest taki pociągający i możemy zrelaksować się od codziennych obowiązków.”

Mateusz – „Nieważne czy są to Alpy, Dolomity, Sudety czy Karpaty. Urlop w górach jest najlepiej wykorzystanym czasem, który przede wszystkim pozwala odpocząć mentalnie od hałasu świata. Chwile uważności na górskich szlakach w otoczeniu majestatycznej przyrody pozwalają ukoić przebodźcowane zmysły i odetchnąć górskim, świeżym powietrzem.”

Życzymy udanego sezonu urlopowego!

Share